ADALend؛ سیستم وام دهی جدید کاردانو

ماموریت ADALend دموکراتیک کردن صنعت وام دهی با استفاده از بلاک چین کاردانو برای حذف واسطه های بانکی سنتی است. این امر از طریق توسعه پلتفرمی که وام گیرندگان و وام دهندگان را به شیوه ای غیرمتمرکز به هم متصل می کند، محقق خواهد شد. با کمک فناوری بلاک چین و توسعه IOHK، این پلتفرم راهی ساده، ایمن و شفاف‌ تری برای تبادل ارزش ارائه می‌کند. پلت فرم غیرمتمرکز وام دهی به طلبکاران اجازه می دهد تا فعالیت های وام دهی را انجام دهند و محیط وام دهی ایمن تر و کارآمدتری را برای همه کاربران ایجاد کنند. سوال اینجاست که ADALand چگونه امنیت و ایمنی وام دهی در یک محیط غیر متمرکز را تضمین می کند؟

در حالی که بانک‌ های سنتی به بی‌ توجهی به نیازها و نگرانی‌ های مردم ادامه می‌ دهند، ADALend  آمد تا دسترسی به وام‌ هایی را برای نیازمندان فراهم کند. نیازمندانی که در سیستم بانک های سنتی نادیده گرفته شده اند. ناتوانی در دسترسی به منابع مالی پیامدهای بلند مدتی دارد. ADALend بستری را برای تغییر وضعیت فعلی امور مالی، فراهم می کند. در حالی که بازار ارزهای دیجیتال جوان و بسیار متنوع است. ADALend یک پلتفرم انقلابی است که بهترین‌های هر دو جهان را با یک مدل کسب‌وکار نوآورانه گرد هم می‌آورد تا از بهترین ویژگی‌ های صنایع مختلف استفاده کند، بنابراین منبع درآمدی جدید و پایدار برای مشاغل، سرمایه‌گذاران و وام گیرندگان ایجاد می‌کند.

 

حل مشکل شفافیت و ایمنی

وام دهندگان و وام گیرندگان به طور یکسان مجبور بوده اند با فقدان شفافیت و ایمنی مقابله کنند. چرا که مدیریت کارآمد یک پلتفرم وام دهی را دشوار می کند. تیم ADALend در حال کار برای حل این مشکل است. این تیم در حال کار برای ایجاد یک پروتکل وام دهی غیرمتمرکز و قابل اعتماد هستند که به کاربران امکان می دهد در یک محیط خودگردان کار کنند. با استفاده از پروتکل‌های وام‌ دهی غیرمتمرکز، کاربران می‌ توانند در یک محیط امن و ناشناس وام بگیرند، وام دهند و کسب درآمد کنند. بهتر است که پیش از آشنایی بیشتر با آدا لند، با خود ارز دیجیتال کاردانو هم بیشتر آشنا شوید تا مطالب تکمیلی مرتبط با این مقاله را هم یاد بگیرید.

 

توسعه دهنده ی جدید ADALend

 

توسعه دهنده جدید ADALend

ایجاد ADALend روی بلاک چین کاردانو با استفاده از Haskell و Plutus با قراردادهای هوشمند کاملاً محدود در این روزهای اولیه یک چالش است. با این حال، ADALend امروز اعلام کرد که پس از یک جستجوی اجرایی طولانی، آنها یک مدیر ارشد فناوری جدید، علی کرینیتسکی را استخدام کرده‌اند، که تجربه گسترده‌ای در زمینه توسعه نرم‌افزار کار برای شرکت‌های نرم‌افزاری Enterprise و Consumer، و اشتیاق عمیق برای توسعه در Cardano دارد. ADALend می خواهد IDO عمومی خود را در مارس 2022 در لانچ‌ پدهای متعدد راه‌اندازی کند . در این صورت مدت کوتاهی پس از آن در چندین صرافی سطح بالا فهرست می‌شود. ژتون‌های ADAL تا پایان دور فروش خصوصی A در 31 ژانویه در نیمه‌شب  GMT (ساعت جهانی یا گرینویچ) برای خرید با نرخ تخفیف 55 سنت در دسترس خواهند بود.

از اول فوریه، فروش خصوصی دور B با قیمت 70 سنت وجود دارد. تا راه اندازی IDO، زمانی که قیمت اولیه 1 دلار آمریکا خواهد بود، ادامه خواهد داشت. پروتکل ADALend با ارائه لایه‌ای برای تأیید فوری وام، وثیقه خودکار، نگهداری بدون اعتماد و نقدینگی، موج جدید بازارهای مالی انعطاف پذیر را تقویت می‌کند.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها